Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Запити цінових пропозицій

08/08/2016 Інформація про проведення поточного ремонту з облаштування комерційного центру на переговорному пункті

05/08/2016 Інформація Про проведення ремонтних робіт об’єкту зв’язку (B2C) в м. Перечин (Фасадні роботи)

07.07.2016 Про проведення конкурсу із оформлення прав власності та прав користування земельними ділянками, в тому числі з розробки землевпорядної документації

27.06.2016 Інформація про проведення конкурентного відбору з виконання робіт з ремонту системи опалення в м. Виноградів

17.06.2016 Інформація про проведення тендеру по виконанню робіт з Поточного ремонту покрівлі Основної будівлі за адресою м. Тячів, Незалежності, 28.

16.06.2016 Інформація про скасування процедури конкурентного відбору на закупівлю послуг з оформлення прав власності на користування земельною ділянкою, територією.

30.05.2016Інформація про проведення конкурентного відбору на закупівлю послугзоформлення прав власності на користування земельною ділянкою,територією

29.04.2016Інформація про проведення конкурентного відбору по виконанню робіт з влаштування суцільної скляної перегородки з дверима.

08.04.2016 25. Інформація про проведення конкурентного відбору по виконанню робіт з поточного ремонту будівель на об’єктах Закарпатської філії ПАТ «Укртелеком» в 2016 році.

14.03.2016 23. Інформація про проведення конкурентного відбору на закупівлю послуг з проведення перед рейсових медичних оглядів водіїв.

14.03.2016 22. Інформація про проведення конкурентного відбору на закупівлю послуг з монтажу, технічного обслуговування та ремонту пасажирських та інших автомобілів.

11.03.2016 21. Інформація про проведення конкурентного відбору з виконання робіт по влаштуванню дворової каналізації

01.03.2016 20. Інформація про проведення конкурентного відбору на закупівлю послуг з технічного обслуговування та ремонту кондиціонерів.doc

19. Інформація про проведення конкурентного відбору на закупівлю послугз проведення лабораторно-інструментальних досліджень за дотримання умов дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення.

18.Інформація про проведення конкурентного відбору на закупівлю послуг з розробки пакету документів для отримання дозволу на спеціальне водокористування для 3-ох джерел водозабору та надання консультаційних послуг з його погодження у органах виконавчої влади.

17. Інформація про проведення конкурентного відбору на закупівлю послуг з технічної охорониоб’єктів.

16. Інформація про проведення конкурентного відборуна закупівлюта заміну газових котлів в адміністративно-виробничих будівлях.

15. Інформація про проведення конкурентного відбору на закупівлю послуг з монтажу, технічного обслуговування та ремонту пасажирських та інших автомобілів.

14. Тендерна документація на тендер щодо закупівлі робіт з улаштування покриттів, покрівель з різних матеріалів.

13. Інформація Про скасування процедури конкурентного відбору із закупівлі послуг з монтажу, технічного обслуговування пасажирських та інших автомобілів.

12. Інформація про перенесення датикінцевого терміну подання цінових пропозиційз конкурентного відбору на закупівлю послуг з монтажу, технічного обслуговування пасажирських та інших автомобілів.

11. Інформація про проведення конкурентного відбору на закупівлю послуг з монтажу, технічного обслуговування пасажирських та інших автомобілів.

10. Про скасування проведення тендеру на закупівлю робіт з поточного ремонту будівель та споруд.

9. Про скасування проведення конкурентного відбору на закупівлю виробів з металу.

8. Інформація про перенесення дати проведення тендеру на закупівлю робіт з поточного ремонту будівель та споруд.

7. Інформація про проведення конкурентного відбору на закупівлю виробів з металу.

6. Тендерна документація на тендер щодо закупівлі послуг з поточного ремонту будівель та споруд.

5. Інформація про проведення конкурентного відбору на закупівлю послуг з поточного ремонту комп’ютерної та периферійної техніки.

4. Інформація про проведення конкурентного відбору на закупівлю опор дерев’яних, просочених.

3. Інформація про проведення конкурентного відбору на закупівлю послуг з технічного обслуговування та ремонту кондиціонерів.

2. Інформація про проведення конкурентного відбору на закупівлю послуг з проведення перед рейсових медичних оглядів водіїв.

1. Інформація про проведення конкурентного відбору на закупівлю послуг з проведення контрольної перевірки технічного стану транспортних засобів.


Закарпатська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном : 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, м. Ужгород, 88005 пл. Кирила і Мефодія,4

Зворотний зв'язок