Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Укртелеком сьогодні

Закарпатська філія ПАТ “Укртелеком”

Закарпатська філія ВАТ “Укртелеком”

Закарпатська філія ПАТ "Укртелеком", як філіал національного оператора, є лідером на ринку телекомунікацій Закарпаття. Сьогодні послуги місцевого телефонного зв'язку на території Закарпатської області надаються за допомогою 366 міських та сільських АТС ПАТ “Укртелеком”; невпинно зростає частка цифрових АТС, здатних надати весь необхідний комплекс послуг зв'язку на рівні сучасних вимог. На мережах філії у кінці 2006 року працювало понад 183 тис. основних телефонних апаратів. Монтована ємність АТС наприкінці 2006 року становила близько 195 тис.номерів, з них 48,% - номерна ємність Для обслуговування споживачів "Укртелекому", включаючи найвіддаленіші населені пункти Закарпатської області, на телефонній мережі філії у найскладніших гірських умовах експлуатуються сотні тисяч кілометрів кабельних та повітряних ліній зв'язку.

Споживачам послуг ПАТ “Укртелеком” у Закарпатській області доступні як традиційні послуги місцевого, міжміського та міжнародного зв'язку, так і послуги найновітніших технологій: доступ до мережі Інтернет за технологію ADSL та xDSL, доступ по комутованій лінії зв'язку; ІР-з'єднання по виділеній лінії; пiдтримка первинного та вторинного DNS; маршрутизацiя додаткових мереж та автономних систем; надання в користування аналогових та цифрових видiлених некомутованих каналів електрозв'язку; послуги Frame Relay та ISDN; відеотелефонний зв'язок; додаткові послугиЗакарпатська філія ВАТ “Укртелеком” цифрових АТС з програмним керуванням.

Надання послуг міжміського телефонного зв'язку на Закарпатті забезпечується за допомогою АМТС 5ESS та опорно-транзитної станції (ОПТС) у м. Ужгороді, а також 13-ти сільсько-пригородних вузлів, організованих на цифровому комутаційному обладнанні. В останні роки Закарпатською філією ПАТ “Укртелеком” активно розбудовуються місцеві мережі зв'язку, монтується обладнання цифрових АТС та засобів надання новітніх послуг, проводяться роботи по технічному переозброєнню засобів і мереж зв'язку.

Так, протягом 2005-2006 років введено в дію АТС загальною ємністю понад 31 тис. телефонних номерів. У 2006 році змонтовано обладнання для надання послуги широкосмугового доступу, що забезпечило надання послуги якісного і швидкісного доступу до Інтернет за технологією ADSL (торгова марка “ОГО”) у всіх районах області. Також доступною на всій території області є послуга "Відкритий доступ" до Глобальної мережі Інтернет за технологією безпарольного доступу по комутованій лінії.

У 2006 році розпочато комерційне надання послуги фіксованого абонентського радіодоступу системи DECT у Хустському районі. Завдяки цьому вдалося забезпечити якісним телефонним зв'язком жителів труднодоступних присілків у гірській місцевості Закарпаття.

Закарпатська філія ПАТ "Укртелеком" надає послугу Frame Relay, яка дає можливість споживачам організувати власну корпоративну комп'ютерну мережу обміну даними між віддаленими філіями підприємства з гарантованою якістю та захистом інформації. На сьогодні працює ділянка автоматичних телефонних мереж (ATM), та мережа Frame Relay, що включає в себе міста Київ, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Ужгород з центром комутації в місті Львові. Все це дає можливість надавати виділені цифрові канали Frame Relay та будувати корпоративні мережі регіонального масштабу для передач інтегрованого трафіку: комп'ютерних даних, голосу та відео. Завдяки впровадженню новітніх технологій стало можливим надання послуги Віртуальної приватної мережі, яка користується попитом у великих підприємств з розгалуженою структурою відділень.

Закарпатська філія ВАТ “Укртелеком”Особливий статус Закарпаття, як прикордонної області, яка межує з чотирма державами – Словаччиною, Угорщиною, Польщею та Румунією, та рекреаційні можливості краю, розвиток туристичного бізнесу накладають на Закарпатську філію особливі вимоги щодо забезпечення послугами телефонного зв'язку численних гостей нашого краю. Для обслуговування потоку громадян, які перетинають область транзитом або відпочивають у Карпатах, на мережі працює близько 700 універсальних таксофонів типу "Телекарт" та "Ротор". На сьогоднішній день розвиток таксофонної мережі направлений на збільшення кількості карткових таксофонів та розширення пунктів реалізації телефонних карток.

Послуги зв'язку можна також отримати у 27 відділеннях "Телекомсервісу", які працюють на Закарпатська філія ВАТ “Укртелеком”Закарпатті - це прийом та доставка телеграм, міський, міжміський, міжнародний та факсимільний зв'язок, продаж телефонних карток, послуги мережі Інтернет тощо. В останній час активно ведеться переобладнання і ремонт приміщень. У реконструйованих операційних залах відділень відвідувачі мають змогу скористуватися кабінами міжміського зв'язку, у тому числі і "сімейними" з додатковим встановленням телефонів для одночасного проведення розмови. Для людей з обмеженими фізичними можливостями встановлено спеціально пристосовані кабіни. Всі кабіни відрізняються сучасним дизайном, зручно обладнані, чудово освітлені, мають повний обсяг інформації щодо міжміського телефонного зв'язку.

Закарпатська філія ПАТ "Укртелеком" у регіоні є безперечним лідером телекомунікацій, якому притаманний комплексний підхід до надання послуг споживачам, використання новітніх технологій відповідно до викликів часу, соціально орієнтований підхід до пільгових категорій споживачів.


Закарпатська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном : 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, м. Ужгород, 88005 пл. Кирила і Мефодія,4

Зворотний зв'язок